Çorum’da korkunç olay! Hasmını öldürdükten sonra acılı ailesini teselli etti

Dehşet veren olay, 22 Ekim tarihinde Çorum’un İskilip ilçesine bağlı Seki köyünde meydana geldi. Edinilen bilgilere nazaran, sabah saatlerinde orman bölümü için konutundan ayrılan Sefer Öztürk (41) idaresindeki traktör, ormanlık alanda şarampole devrilmiş halde bulundu. Devrilen traktörün römorkunun altında kalan iki çocuk babası Öztürk’ün ömrünü yitirdiği tespit edildi.

KURŞUN YARASI GERÇEĞİ ORTAYA ÇIKARTTI

Kazayla ilgili inceleme başlatan Çorum İl Emniyet Müdürlüğü olay yeri inceleme grupları, Sefer Öztürk’ün bedeninde kurşun yarası olduğunu tespit etti. Yapılan tespit üzerine soruşturmayı derinleştiren jandarma grupları, Sefer Öztürk’ü öldürdüğü bedellendirilen cinayet zanlısının yakalanması için çalışma başlattı. Cinayetin aydınlatılması için JASAT, İstihbarat Şube Müdürlüğü ve İlçe Jandarma Komutanlığı’ndan görevlilerinden oluşan özel grubun yaptığı çalışmalar sonucunda Sefer Öztürk’ü M.K. isimli husumetlisinin öldürdüğü tespit edildi.

SUÇUNU İTİRAF ETTİ

Olayla ilgili jandarma takımları tarafından gözaltına alınan M.K. isimli şahıs, orman kesiti sebebi ile ortalarında çıkan uyuşmazlık sebebiyle husumetli olduğu Öztürk’ü kendisinin öldürdüğünü itiraf etti. Sefer Öztürk süreçlerinin akabinde adliyeye sevk edildi. Hakim karşısına çıkartılan şahıs tutuklandı.

CİNAYETE KAZA SÜSÜ VERİP KATLETTİĞİ HASMININ AİLESİNİ TESELLİ ETTİ

Öte yandan, M.K.’nin cinayeti işledikten sonra olaya kaza süsü vermek hedefi ile Öztürk’ün traktörünün römorkunu devirdiği ve cesedini de devrilen römorkun altına bıraktığı ortaya çıktı. Yaşanan olayın akabinde kendisine ilişkin bahçeye giden M.K., köyde yaşayan vatandaşların kaza olduğunu söylemeleri üzerine tekrar olay yerine gittiği ve Öztürk’ün annesini teselli ettiği öğrenildi.

Ayrıca cinayet zanlısının, Öztürk’ün defnedildiği mezarı da kendisinin kazdırdığı ortaya çıktı. M.K.’nin Öztürk’ün annesini teselli etme anı da cep telefonu kamerasına yansıdı.

KAYNAK: İHA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir