Hakan Ural’dan Engincan Ural iddiasına sert cevap!

Geçtiğimiz ekim ayında nikâh masasına oturan Engincan Ural ile Merve Kaya’nın evliliklerinde sorun yaşadığı ve boşanma kararı aldıkları öne sürüldü.?Neler Oluyor Hayatta programında konuşan Hakan Ural, “Üzüldüm artık senin de evladın var. O benim evladım, evladım yani! Onun yaşı 30 lakin benim için hala bir çocuk o” sözlerini kullandı.

“DAHA 45 GÜNLÜK EVLİYİZ”

Engincan Ural’ın haberlere bir şey demediğini belirten ve kendisine anlattıklarından bahseden Ural, “Engincan çıkan savlar ile ilgili bana ‘Daha 45 günlük evliyiz ve benim eşime bir bayana yönelik bu kadar fütursuz ve ucuz bir iddiayı nasıl söylerler’ dedi” tabirlerini kullandı.

“GRAM UTANMANIZ YOK MU?”

18 yaşından beri bu tip haberlerin mağduru olduğunu belirten Ural, “Benim çocuğum oldu onun da bunu yaşadığını görüyorum. ‘Merve, Engincan’ı aldatmış’ diye palavra tezler atıyorsun. Merve bir bayan, ‘Eşini aldattı’ diyorsun. Yazıklar olsun bu kadar gram utanmanız yok mu?” diye konuştu.

“ÖZRÜ KABAHATİNDEN BÜYÜK”

Engincan Ural’ın dava açacağını söyleyen Ural, “Haberi çabucak kaldırmışlar, toplumsal medyadan çıktısı alınıyor artık. Özrü kabahatinden büyük” diyerek kederini lisana getirdi.

“SİBEL’E DE ÜZÜLÜYORUM”

Eski eşi Sibel Can ile ilgili de konuşan Hakan Ural, “Bir de yazık Sibel de anne natürel yani ona da üzülüyorum. Sibel’in de ıstırabını anlayabiliyorum. Haber o kadar büyüyor ki bütün gazetelerde bütün dijital mecralarda şu yazıyor ‘Sibel Can’dan oğlu ve gelini ile ilgili çıkan kelamlara yanıt geldi’ düşünsene bir kişinin fütursuzluğu ahlaksızlığı binlerce insanı etkiliyor” açıklamasını yaptı.

“ÇOCUKLARIMIZDAN NE İSTİYORSUNUZ?”

İddialar hakkında konuşmasını sürdüren Ural, “Bize saldırın, çocuklarımızdan ne istiyorsunuz? Yazıklar olsun! Ben kendi yaşadıklarımı ki üzerinden bu denli yıl geçmiş olmasına karşın yaşadıklarım aklıma geldiğinde nefesim daralıyor. İnsanların ağzından çıkanı kulağı duymuyor. Sen bir beşere gidip bunu sorabilir misin? Sen bir erkeğe gidip sorabilir misin ‘Karın seni aldattı mı’ diye? Çıldırdınız mı?” kelamlarıyla reaksiyon gösterdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir