Mauro Icardi 3 Kadınla Birlikte Yakalandığı Çapkınlık Gecesinde Kafasını Araca Çarpıp Şapkasını Çaldırdı!

Galatasaray’ın Arjantinli golcüsü Mauro Icardi gündem olmaya devam ediyor. Son olarak eşi ve menajeri Wanda Nara ile barışan Mauro Icardi, Kasımpaşa galibiyeti gece kulübünde eğlenerek kutladı. Galatasaray’ın yıldızı Mauro Icardi 3 kadınla Kuruçeşme’de çapkınlık tipinde kameralara yakalandı.

Galatasaray taraftarının sevgilisi Mauro Icardi, rekor kırdıkları Kasımpaşa müsabakası sonrasında objektiflere yakalandı.

Milliyet’ten Hüseyin Altun’un haberine nazaran Mauro Icardi Kuruçeşme’de çapkınlık çeşidinde objektiflere yakalandı. Görüntülenmemek için taktik yapan Icardi’nin uğraşı kâfi olmadı.

Kasımpaşa karşısında gol atamasa da grubu galip gelen Icardi, Kuruçeşme’de bir yerde eğlendi. Yanında 3 bayanla birlikte görüntülenen Arjantinli golcü sabaha kadar eğlendi.

Basın mensuplarının dışarıda olduğu öğrenen Icardi, birlikte eğlendiği 3 bayan yerden çıktıktan yarım saat sonra muhafazalar eşliğinde aracına gerçek yöneldi.

VIP aracına gerçek süratli adımlarla giden Icardi başını araca çarparak şapkasını düşürdü. Bunu fırsat bilen bir Galatasaray taraftar ise şapkayı alarak oradan kaçtı.

Yaşanan bu olayların akabinde ise tüm gözler Wanda Nara’ya çevrildi. Mauro Icardi – Wanda Nara bağlantısında neler olacağını merakla bekliyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir