Selena Gomez, Hailey Bieber ile gündem olan pozu hakkında ilk kez konuştu

Ünlü model Hailey Rhode Baldwin Bieber, Justin Bieber ile birinci sefer müzikçinin 2010 yılından beri aşk yaşadığı meslektaşı Selena Gomez ile ayrıldığı Aralık 2015 tarihinde bir ortaya gelmişti. Lakin ikili çok sürmeden 2016 yılında ayrılmış; Bieber, Sofia Richie ile yeni bir ilgiye başlamıştı. Richie ile de aradığı memnunluğu bulamayan Justin, Kasım 2017’de tekrar Selena Gomez ile birlikte görüntülenmişti. İkili kısa mühlet sonra ise tekrar bir ortaya gelmemek üzere yollarını ayırmıştı.

Kanadalı Justin Bieber ile ABD’li Hailey Baldwin, yaşananların akabinde Haziran 2018’de tekrar bir ortaya gelmiş ve kısa müddet sonra nikah masasına oturmuştu. Bieber’ın hayranları bu gelişme müziğinde adeta şoke olmuş, Hailey’nin müzikçi ile Selena ortasına girdiği sav edilmişti.

İLK KERE KONUŞTU

Hailey Rhode Baldwin Bieber; dört yıldır keyifli bir evlilik sürdürdüğü eşi Justin Bieber’ı, uzun yıllar aşk yaşadığı Selena Gomez’den ‘çaldığı’ argümanlarıyla ilgili geçtiğimiz haftalarda birinci defa konuşmuştu. Model, Alexandra Cooper’ın ‘Call Her Daddy’ isimli podcast programına katılarak, ayrılmalarının akabinde Gomez’le kısa bir müddetliğine tekrar bir ortaya gelen lakin bağını yürütemeyen Bieber’la olan evliliğine dair dikkat çeken açıklamalarda bulunmuştu.

“NELER OLDUĞUNU BİLİYORDUM”

Model, erhangi biriyle birlikteyken Justin’le asla aşk yaşamadığını ve onu ‘Selena’dan çalmadığını, birinin alakanızı bozacak bir karakterde olmadığını’ söylemişti. Biber’ın kendisine evlilik teklifinde bulunmadan evvel Selena Gomez ile ‘defterini kapattığını’ belirten Hailey, şu tabirleri kullanmıştı:

Bence nişanlanması, evlenmesi ve hayatına devam etmesi Justin için olabilecek en düzgün şeydi. Tekrar bir ortaya geldiğimizde neler olduğunu biliyordum. Aklımın bir köşesinde ‘Acaba bu sahiden onun için bitti mi?’ diye düşünürken asla Justin’le aşk yaşamak, nişanlanmak ve evlenmek istemezdim. Selena ile olan münasebeti büsbütün bittiği için bir ortaya gelebildik.

“SELENA’YA HÜRMET DUYUYORUM”

New York Post’ta yer alan habere nazaran; Justin ile evlendikten sonra Selena ile konuştuğunu açıklayan Hailey, Gomez’in kendisine ‘hiçbir şey borçlu olmadığını’ da belirterek şöyle demişti:

İkimiz de kimseye hürmetten öteki bir şey borçlu değiliz. Selena’ya çok hürmet duyuyorum ve ortamızda rastgele bir hususta bir beklenti olmadığını düşünüyorum. Etrafımızdaki herkes neler olduğunu biliyor ve ortamızda bir sorun yok. Tüm bunlardan netlik ve hürmetle uzaklaşabiliriz. Bu bana huzur verdi.

SAMİMİ POZ

Aralarının makus olduğu sanılan Hailey Bieber ve Selena Gomez’in bu açıklamaların akabinde verdikleri samimi poz ise toplumsal medyada büyük yankı uyandırmıştı. Bir davette kamera karşısına geçen Bieber ve Gomez’in yanak yanağa durması, ünlü isimlerin hayranlarını şaşırtmıştı.

“HAILEY İLE POZ VERMENİN KISSASI NEYDİ?”

Tüm bunların akabinde Selena Gomez, eski sevgilisi Justin Bieber’ın eşi Hailey Bieber ile çekildiği, toplumsal medyada viral fotoğrafın ‘önemsiz’ olduğunu savundu.

Vulture’a verdiği röportajda, müzikçi ve oyuncuya; “Hailey Biber ile poz vermenin kıssası neydi? Halka açık bir halde ‘Hayatımıza devam ediyoruz’ iletisi vermenizin çok güçlü bir şey olduğunu düşündüm” sorusu yöneltildi.

Ünlü isim, bu soru karşısında; “Teşekkür ederim. Bu fotoğraf değerli bir şey değil” demekle yetindi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir